Newsy

2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

TytułData
Informacja o zmianie nazwy14.07.
I OTTN Lationo Festiwal Kielce 2018 -wyniki29.06.
AKTUALIZACJA PROGRAMU - I TTN LATINO FESTIWAL Kielce 201820.06.
Wyniki- I OTTN o Puchar Miasta Poznania 201818.06.
LISTY STARTOWE - TTF Poznań 201814.06.
I TTN o Puchar Poznania14.06.
WYNIKI V T.T.F. - 9.06.2018 - Bilcza13.06.
Zmiana terminu zgłoszeń na MŚ IDO Show Dance Praga 201812.06.
I TTN o Puchar Poznania - Program szczegółowy12.06.
PROGRAM - V OTTF GPP PZTF Bilcza' 201808.06.
Latino Festiwal - dodanie nowych konkurencji07.06.
ME HH, HHB, BD, EB Bremerhaven 2018 - wiadomości06.06.
Wyniki - II Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego05.06.
Bilcza 2018 - Przedłużenie terminu zgłoszeń03.06.
TTN o Puchar Miasta Poznania - termin zgłoszeń i program ramowy01.06.
Zarządzenie Prezesa nr 013/2018/05/31 (OTTN Latino Festiwal Kielce 2018)31.05.
TTN o Puchar Miasta Poznania GPP PZTF Poznań 2018 - nowe dyscypliny30.05.
Program II OMWZ GPP PZTF JOY CUP 201829.05.
Wyniki - Move It -Moszczenica 201828.05.
Move It - Moszczenica 2018 - linki do transmisji live26.05.
PROGRAM- Move It Moszczenica 201825.05.
Listy Startowe - Move IT -Moszczenica 26.05.201823.05.
Wyniki- KM IDO Jazz Dance 201822.05.
WYNIKI- TANECZNA ŚRODA 201820.05.
IX OTTN Taneczna Środa - 19.05.2018 - PROGRAM 16.05.
"Taneczna Środa 2018" - Lista startowa turnieju: solo i duety16.05.
PROGRAM- KM IDO JAZZ DANCE- Łomianki11.05.
MOVE IT Moszczenica 2018 - dodana dyscyplina Acrobatic - Gymnastic Dance.10.05.
WYNIKI- III OMWoj.Śl.- VIVERSO 201808.05.
Zarządzenie Prezesa nr 012/2018/05/08 (V OTTF Bilcza 2018)08.05.
Zarządzenie Prezesa nr 011/2018/05/04 (I TTN Poznań 2018)04.05.
Zarządzenie Prezesa 010/2018/05/04 (OMWZ Szczecin 2018)04.05.
Aktualizacja - III OMWŚ Viverso 2018 - program25.04.
Zarządzenie Prezesa nr 009/2018/04/23 (Moszczenica 2018)23.04.
WYNIKI III OTTF - Broniszewice 201822.04.
WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE PZTF 201820.04.
Aktualizacja klas medalowych w Bazie PZTF20.04.
III OTTF Broniszewice 2018 - Lista startowa18.04.
III OTTF Broniszewice 2018 - link do transmisji on-line / Program szczegółowy17.04.
WYNIKI I OTT Freestyle - Masłów Pierwszy 201816.04.
Masłów 20188 - link do transmisji14.04.
PROGRAM - I OTT Freestyle - Masłów Pierwszy - 14 kwietnia 201812.04.
KM IDO TAP DANCE - Główek 201810.04.
Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz Dance 10.04.
WYNIKI- KM IDO SD,BD/O - Kleszczów 201809.04.
Wyniki - I Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego Kleszczów 2018.09.04.
KM IDO i I OTTN Kleszczów 201808.04.
KM IDO Kleszczów 2018 - transmisja on-line07.04.
I OTTN Kleszczów 2018 - Program Szczegółowy06.04.
KM IDO Kleszczó 2018 - tansmisja on-line06.04.
Zarządzenie Prezesa nr 008/2018/04/05 (IX OTTN Taneczna Środa 2018)05.04.
Zarządzenie Prezesa nr 007/2018/04/05 (III OMWŚl Rybnik 2018)05.04.
I OTTN Kleszczów 2018 - Lista startowa05.04.
Listy startowe KM IDO ShD _ BD Kleszczów 201804.04.
Wyniki - I OTTN o Puchar Aglomeracji Wałbrzyskiej04.04.
Zarządzenie Prezesa nr 006/2018/03/31 (III OTTF Broniszewice 2018)31.03.
Procedura zgłaszania na oficjalne międzynarodowe wydarzenia IDO29.03.
Wyniki KM IDO MD, B/P, mP, P- Wałbrzych 201827.03.
Transmisja on-line Wałbrzych 201823.03.
Listy startowe I OTTN o Puchar Aglomeracji Wałbrzyskiej 25.III.201822.03.
Korekta programu -KM IDO MD, B/P, mP,P - Wałbrzych 201822.03.
I OTTN o PAW Wałbrzych 2018 - Program Szczegółowy solo i duety22.03.
Linki do transmisji on-line - Wałbrzych 201822.03.
I OTTN o PAW Wałbrzych 201822.03.
LISTY STARTOWE - KM IDO Modern, Balet, Prod., mini Prod.- Wałbrzych 201821.03.
Wyniki- KM IDO HH, HHB, Bd, EB, SDS' Twardogóra 201821.03.
KM IDO SD, BD_O Kleszczów 2018 - Program szczegółowy20.03.
KM IDO HIP HOP Twardogóra 201817.03.
KM IDO Twardogora 201817.03.
Zarządzenie Prezesa nr 005/2018/03/16 (I OTTN Kleszczów 2018)16.03.
Uwaga - zmiana miejsca rozgrywania KM IDO Jazz 201815.03.
Listy startowe - KM IDO - Twardogóra 201815.03.
KM IDO M&C, B, mP, P Wałbrzych 2018 - Program Szczegółowy15.03.
I OTTF Masłów 2018 - Korekta Regulaminu10.03.
KM IDO Wałbrzych 2018 - podział dyscyplin i konkurencji na dni08.03.
Dzień Kobiet08.03.
Wzór zgłoszenia na arenę międzynarodową - I półrocze 201807.03.
KM IDO Twardogóra 2018 - Szczegółowy Program Ramowy.07.03.
WYNIKI - VI OTTFreestyle Jawor 2018 - całość01.03.
KM IDO Warszawa 2018 - Program szczegółowy - korekta 101.03.
KM IDO DD, DDF, DiscoShow Warszawa 2018 - program szczegółowy28.02.
Zarządzenie Prezesa nr 004/2018/02/28 (I OTTF Masłów 2018)28.02.
WYNIKI -VI OMPFreestyle -Jawor 201827.02.
I OTTN o Puchar Aglomeracji Wałbrzyskiej - korekta Regulaminu26.02.
VI TTN Jawor 25 luty 2018- niedziela - PROGRAM21.02.
KM IDO DD, DF, SDS - Warszawa 201819.02.
Zarządzenie Prezesa nr 003/2018/02/19_I OTTN Wałbrzych 201819.02.
KM IDO Twardogóra 2018 - Wstępny Program19.02.
Uwaga! Zmiana Regulaminu nr 3 - VI OTTF Jawor 201809.02.
Uwaga! Zmiana Regulaminu nr 2 - VI OTTF Jawor 201808.02.
Uwaga! Zmiana w Regulaminie - VI OTTF Jawor 201806.02.
KM IDO Lublin 2018 - zmiana dnia rozgrywania konkurencji06.02.
KM IDO SD, BD_O Kleszczów 201806.02.
Wyniki I TTN -Oleśnica- 04.02.2018 r.05.02.
Zarządzenie Prezesa nr 002/2018/02/03 (VI OTTF Jawor 2018)03.02.
Turniej Tańca Nowoczesnego Oleśnica 201803.02.
KM IDO DD, DDF, SDS Warszawa 201802.02.
Turniej Tańca Nowoczesnego - Oleśnica 201801.02.
KM IDO Tańce Par Lublin 201824.01.
Wyniki III TTF Caribe 201820.01.
KM IDO M&C, B, P, mP Wałbrzych 201817.01.
KM IDO HH, HHB, EB, BD, SDS Twardogóra 2018 - Regulamin12.01.
I TTN Gmina Oleśnica 201811.01.
Zarządzenie Prezesa nr 001/2018/01/11 (I TTN Gmina Oleśnica)11.01.
Nowy Sedzia IDO w strukturach PZTF08.01.
KM IDO Tańce Par - Lublin - Regulamin,...05.01.
CARIBE 2018 - bramka zgłoszeniowa otwarta do 07.01.201803.01.